Zimní zahrady

Chcete více informací nebo kalkulaci?
Napište nám!

Specialista na plastová a dřevěná okna

Zimní zahrady

Zimní zahrady
Více prostoru!

Každá zimní zahrada je zhotovena na míru za pomoci individuálního plánování. Zimní zahrady jsou ideální pro rozšíření obytného prostoru. Díky nasazení vícekomorových profilů z PVC se dosahuje vysoké tepelné izolace a nedochází k termo mostům v oblasti napojení, tvorbě rohů, bodů pro okap a vikýřů. Snadná péče a údržba z důvodu použití povětrnostně odolných materiálů s dlouhou životností, které jsou recyklovatelné. Vhodná je také volba způsobu otevírání, posuvných prvků, skládaných prvků, otočného a otočného sklopného otevírání a sklápěcího horního světlíku.

K regulování klimatu v zimní zahradě jsou k dostání statická a motorem poháněná větrací zařízení a speciální, kvalitní skla s protisluneční ochranou.

Zimní zahradu lze využívat po celý rok. Zimní zahrada chrání před větrem a nepřízní počasí, umožňuje přístup slunečních paprsků do domu celoročně. Tato nová místnost zvětšuje obytné prostory, umožňuje přímý výhled do přírody, zvyšuje kvalitu bydlení, čímž zlepšuje duševní pohodu a umožňuje zdravější životní styl.

U starých i nových staveb se získají nové prosvětlené prostory, zvedá se atraktivita a hodnota celého domu.

Flexibilní možnost tvorby a rozsáhlá škála systémů zimních zahrad umožňují uskutečnit Vaše sny o bydlení!

Zimní zahrady Zimní zahrady Zimní zahrady
Zimní zahrady Zimní zahrady Zimní zahrady

Zimní zahrada

Specialista na plastová a dřevěná okna Zimní zahrady Více prostoru! Zimní zahradu lze využívat po celý rok. Zimní zahrada chrání před větrem a nepřízní počasí, umožňuj…

Více informací

Prosklené přístřešky

Specialista na plastová a dřevěná okna Prosklené přístřešky Jednoduše a dobře chrání! …

Více informací

Zasklení balkonů

Specialista na plastová a dřevěná okna Zasklení balkonů Ještě více prostoru ... Zasklení balkonů jsou speciální aplikace systému zimních zahrad a přinášejí rozšíření obytn…

Více informací

Akční odkazy

FENSTER s.r.o. – plastová okna
Plastová okna a dřevěná okna FENSTER s.r.o.